דקים מעץ

אם אתם תוהים איך תוכלו לעצב בצורה יפה יותר את הבית שלכם ואם אתם רוצים שהגינה שלכם תיראה יותר יוקרתית ויפה, דק מעץ זה הפתרון. זה לא במקרה שהיום אפשר לראות דקים כאלה בעוד ועוד בתים פרטיים, ואתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם תשמחו מאוד מדק כזה. אצלנו בחברת טכנועץ תוכלו לקבל שירות מלא בתחום, אשר כולל את כל השלבים שצריך לעבור עד בניית הדק.

בוחרים את העץ

כשמדברים על דקים מעץ לגינה או לבית הפרטי צריך לשים לב לכך שיש אפשרויות שונות. לכן כדאי תחילה לבחור את העץ שבו רוצים לעשות שימוש, וכדאי לדעת שלכל עץ יש יתרונות אחרים:
- עץ אורן פיני
- עץ טיק בורמזי, טיק ברזילאי או טיק אפריקאי
- דק בקבוק
- דק סינטטי
אחרי שמכירים טוב יותר את האופציות הקיימות ניתן לבחור את העצים המתאימים, וחשוב לשים לב גם לשאלת העמידות שכן המטרה היא להתקין היום דק שיוכל להחזיק מעמד לשנים.

בנייה חכמה

יש אנשים שטועים וחושבים שלבנות דק מעץ, או מכל חומר אחר, זה לא עניין של מה בכך כי בסך הכול מדובר על הנחת מספר עצים אחד על יד השני. חשוב לדעת שבפועל זה בכלל לא כך כי צריך להכין את הקרקע וגם לבחור את העצים הכי טובים שיש. כל הדברים האלה משפיעים על השאלה לכמה זמן ניתן יהיה ליהנות מהדקים והאם הם יחזיקו מעמד לשנים או לא, ולכן זה ברור: עדיף להזמין את המומחים לביצוע המשימה.